Dr hab. prof. UP Norbert G. Pikuła – przedstawicielem Polski w International Association of Educators

Z przyjemnością informujemy, że dr hab. prof. UP Norbert G. Pikuła jest przedstawicielem Polski w International Association of Educators.
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w realizowanych projektach.
Na co dzień dr hab. prof. UP Norbert G. Pikuła jest Dyrektorem Instytutu Spraw Społecznych i Zdrowia Publicznego UP. Dla wszystkich zainteresowanych – sylwetka obejmująca informacje o realizowanych działaniach znajduje się pod linkiem.

International Association of Educators to międzynarodowa, pozarządowa organizacja non-profit, która ma na celu rozwój nowych metod pedagogicznych i alternatywnych języków dla wielokulturowej komunikacji. Szczególną uwagę zwraca na rolę edukacji w zapewnienie pokoju na świecie.

Stowarzyszenie założono w 2002 roku w Chicago, zrzesza przedstawicieli 46 krajów członkowskich i 1250 uniwersytetów z całego globu.