Przejdź do treści

Opiekunowie i starostowie roczników

STUDIA STACJONARNE:

I STOPNIA

PRACA SOCJALNA:

I rok – dr Dominika Sozańska, e mail: dominika.sozanska@up.krakow.pl

II rok – dr Katarzyna Gucwa-Porębska, e mail: katarzyna.gucwa-porebska@up.krakow.pl

III rok -dr Katarzyna Białożyt-Wielonek, e mail: katarzyna.bialozyt-wielonek@up.krakow.pl

ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH:

I rok – dr Ewelina Zdebska, e mail: ewelina.zdebska@up.krakow.pl

II rok – dr Marek Banach, e mail: marek.banach@up.krakow.pl

III rok -mgr Wojciech Glac, e mail: wojciech.glac@up.krakow.pl

ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE:

I rok – dr Karina Rożek, e mila: karina.rozek@up.krakow.pl

ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH STOPIEŃ II ROK I

I rok – mgr Marcin Grobelak, e mail: marcin.grobelak1@up.krakow.pl

 

STUDIA NIESTACJONARNE:

I STOPNIA

PRACA SOCJALNA:

I rok – dr Anna Mirczak, e mail: anna.mirczak@up.krakow.pl

II rok – dr Józefa Matejek, e mail: jozefa.matejek@up.krakow.pl

III rok – dr Agnieszka Tajak-Bobek, e mail: agnieszka.tajak-bobek@up.krakow.pl

ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH:

III rok – dr hab. Beata Ziębińska prof. UP, e mail: beata.ziebinska@up.krakow.pl

II STOPNIA

PRACA SOCJALNA:

II rok – dr Andrzej Kobiałka, e mail: andrzej.kobialka@up.krakow.pl

ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH:

I rok – dr Krzysztof Chaczko, e mail: krzysztof.chaczko@up.krakow.pl

Wykaz starostów w roku akad. 2022/2023

WYKAZ STAROSTÓW 2021/2022

STUDIA STACJONARNE PIERWSZEGO STOPNIA

I rok praca socjalna

Paweł Nawrocki

e-mail: pawel.nawrocki@student.up.krakow.pl

II rok praca socjalna

DOMINIKA STYPUŁA
e-mail: dominika.stypula1@up.student.krakow.pl

III rok praca socjalna

JAKUB MIKUSZEWKI

e-mail: jakub.mikuszewski1@student.up

I rok ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH

Marcin Fajnkuchen

e mail: marcin.fajnkuchen@student.up.krakow.pl

II rok ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH

Daria Potoczny

e mail: daria.potoczny@student.up.krakow.pl

III roku ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH stacjonarne 

Aleksandra Halamus

e mail: aleksandra.halamus@student.up.krakow.pl

I roku ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE: 

Karolina Hoły

e mail: karolina.holy@student.up.krakow.pl

STUDIA STACJONARNE DRUGOEGO STOPNIA

I roku ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH

Klaudia Podolska

e mail: klaudia.podolska@student.up.krakow.pl

 

STUDIA NIESTACJONARNE PIERWSZEGO STOPNIA

I rok praca socjalna 

Barbara Augustyńska

e mail: basiaaugust@op.pl

II rok praca socjalna  

Ewelina Widlak:

e mail: ewelina.widlak@student.up.krakow.pl

Kamila Kałuża:

e mail: kamila.kaluza1@student.up.krakow.pl

III rok praca socjalna  

Klaudia Gigiel

e mail: klaudia.gigiel@student.up.krakow.pl

 

II rok ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH

Anna Chojnacka

anna.chojnacka@student.up.krakow.pl

 

STUDIA NIESTACJONARNE DRUGOEGO STOPNIA

II rok praca socjalna

Teresa Pawlak

e-mail: teresa.pawlak@student.up.krakow.pl

 

I roku ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH

Karina Pena

e mail: karina.pena@student.up.krakow.pl

Archiwa