Przejdź do treści

Opiekunowie i starostowie roczników

STUDIA STACJONARNE:

I STOPNIA

PRACA SOCJALNA:

I rok – dr Katarzyna Białożyt-Wielonek, e mail: katarzyna.bialozyt-wielonek@up.krakow.pl

II rok – dr Ewelina Zdebska, e mail: ewelina.zdebska@up.krakow.pl

III rok – dr Józefa Matejek, e mail: jozefa.matejek@up.krakow.pl

ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH:

I rok – Marek Banach, e mail: marek.banach@up.krakow.pl

II rok – mgr Wojciech Glac, e mail: wojciech.glac@up.krakow.pl

III rok – dr Krzysztof Chaczko, e mail: krzysztof.chaczko@up.krakow.pl

II STOPNIA

PRACA SOCJALNA:

I rok – dr Dominika Sozańska, e mail: dominika.sozanska@up.krakow.pl

II rok – dr Katarzyna Gucwa-Porębska, e mail: katarzyna.gucwa-porebska@up.krakow.pl

 

STUDIA NIESTACJONARNE:

I STOPNIA

PRACA SOCJALNA:

I rok – dr Józefa Matejek, e mail: jozefa.matejek@up.krakow.pl

II rok – dr Agnieszka Tajak-Bobek, e mail: agnieszka.tajak-bobek@up.krakow.pl

III rok – mgr Elżbieta Mirewska, e mail: elzbieta.mirwska@up.krakow.pl

ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH:

I rok – dr hab. Beata Ziębińska prof. UP, e mail: beata.ziebinska@up.krakow.pl

II STOPNIA

PRACA SOCJALNA:

I rok – dr Andrzej Kobiałka, e mail: andrzej.kobialka@up.krakow.pl

II rok – dr Sylwester Bębas, e mail: sylwester.bebas@up.krakow.pl

 

Wykaz starostów w roku akad. 2021/2022

WYKAZ STAROSTÓW 2021/2022

STUDIA STACJONARNE PIERWSZEGO STOPNIA

I rok praca socjalna

DOMINIKA STYPUŁA
e-mail: dominika.stypula1@up.student.krakow.pl

II rok praca socjalna

JAKUB MIKUSZEWKI

e-mail: jakub.mikuszewski1@student.up

III rok praca socjalna

PAWEŁ ARCHACKI

e-mail: archasfrx@gmail.com

 

I rok ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH

Wiktora Błaszkiewicz

e mail: bwiki1237@gmail.com

II rok ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH

Dominika Doniec

e-mail: dominika.doniec@student.up.krakow.pl

III roku ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH stacjonarne 

Natalia Czop

e-mail:natalia.czop00@gmail.com

 

STUDIA STACJONARNE DRUGOEGO STOPNIA

II rok praca socjalna

JOANNA ŻABIŃSKA

e mail: joanna.zabinska@student.up.krakow.pl

 

STUDIA NIESTACJONARNE PIERWSZEGO STOPNIA

I rok praca socjalna

Ewelina Widlak:

e mail: ewelina.widlak@student.up.krakow.pl

Kamila Kałuża:

e mail: kamila.kaluza1@student.up.krakow.pl


II rok praca socjalna  

Klaudia Gigiel

e mail: klaudia.gigiel@student.up.krakow.pl


III rok praca socjalna  

Karolina Kosek

e mail: karolina.kosek@student.up.krakow.pl

 

II rok ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH

Anna Chojnacka

anna.chojnacka@student.up.krakow.pl

 

STUDIA NIESTACJONARNE DRUGOEGO STOPNIA

I rok praca socjalna

Teresa Pawlak

e-mail: teresa.pawlak@student.up.krakow.pl

 

 II rok praca socjalna

Izabela Woźniak

e mail: izabela.wozniak@student.up.krakow.pl

Archiwa