Przejdź do treści

Wykładowcy

dr Katarzyna Białożyt-Wielonek

dr Katarzyna Białożyt-Wielonek

Dziekan Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Katedra Pedagogiki Pracy i Gerontologii Społecznej

katarzyna.bialozyt-wielonek@up.krakow.pl
dr Krzysztof Chaczko

dr Krzysztof Chaczko

Zastępca Dyrektora Instytutu Spraw Społecznych i Zdrowia Publicznego UP

Katedra Polityki Społecznej

ORCID: 0000-0003-1506-1394

krzysztof.chaczko@up.krakow.pl
mgr Wojciech  Glac

mgr Wojciech Glac

Katedra Polityki Społecznej

wojciech.glac@up.krakow.pl

mgr inż. Marcin Grobelak

Katedra Pracy Socjalnej i Służb Społecznych

marcin.grobelak1@up.krakow.pl
dr Katarzyna Gucwa- Porębska

dr Katarzyna Gucwa- Porębska

Katedra Pracy Socjalnej i Służb Społecznych

katarzyna.gucwa-porebska@up.krakow.pl

dr Katarzyna Jagielska

Katedra Pedagogiki Pracy i Gerontologii Społecznej

katarzyna.jagielska@up.krakow.pl
dr Karolina Jarosz

dr Karolina Jarosz

Katedra Pedagogiki Pracy i Gerontologii Społecznej

karolina.jarosz@up.krakow.pl

mgr Marcin Kęska

Katedra Polityk Publicznych i Nauk o Zdrowiu

marcin.keska@up.krakow.pl
dr hab. prof. UP Marek  Klimek

dr hab. prof. UP Marek Klimek

Kierownik Katedry Polityki Społecznej w Instytucie Spraw Społecznych i Zdrowia Publicznego

marek.klimek@up.krakow.pl
dr Andrzej Kobiałka

dr Andrzej Kobiałka

Katedra Pedagogiki Pracy i Gerontologii Społecznej

andrzej.kobialka@up.krakow.pl
dr hab. Olena Kovalenko

dr hab. Olena Kovalenko

Katedra Pedagogiki Pracy i Gerontologii Społecznej

olena.kovalenko@up.krakow.pl

dr Józefa Matejek

Katedra Pracy Socjalnej i Służb Społecznych

jozefa.matejek@up.krakow.pl

dr n.med. Anna Mirczak

Katedra Polityk Publicznych i Nauk o Zdrowiu

anna.mirczak@up.krakow.pl
dr hab. prof. UP Józef Młyński

dr hab. prof. UP Józef Młyński

Kierownik Katedry Pracy Socjalnej i Służb Społecznych

jozef.mlynski@up.krakow.pl
dr Bogumiła  Olejnik

dr Bogumiła Olejnik

Katedra Pracy Socjalnej i Służb Społecznych

bogumila.olejnik@up.krakow.pl
dr hab. prof UP Norbert G.  Pikuła

dr hab. prof UP Norbert G. Pikuła

Dyrektor Instytutu Spraw Społecznych i Zdrowia Publicznego

Kierownik Katedry Pedagogiki Pracy i Gerontologii Społecznej

norbert.pikula@up.krakow.pl

dr Karina Rożek

Katedra Polityk Publicznych i Nauk o Zdrowiu

karina.rozek@up.krakow.pl

dr Dominika Sozańska

Katedra Polityk Publicznych i Nauk o Zdrowiu

dominika.sozanska@up.krakow.pl
dr Grzegorz K. Sudoł

dr Grzegorz K. Sudoł

Katedra Pracy Socjalnej i Służb Społecznych

grzegorz.sudol@up.krakow.pl
dr Agnieszka Tajak-Bobek

dr Agnieszka Tajak-Bobek

Katedra Pedagogiki Pracy i Gerontologii Społecznej

agnieszka.tajak-bobek@up.krakow.pl

dr hab. prof. UP Beata Ziębińska

Kierownik Katedry Polityk Publicznych i Nauk o Zdrowiu

beata.ziebinska@up.krakow.pl